.

.

New
4 Туш Вратата Ролки Тркала Тркач Pulleys Ролери

4 Туш Вратата Ролки Тркала Тркач Pulleys Ролери

DEN 346.00
DEN 384.00

Стока
Достапно.

Исто така, ве молиме вклучувајќи ја вашата e-mail адреса, кога ќе се
На нашиот веб-Сајт is : www.
контактирајте со нас
За било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе одговориме на вашите e-mail во 1 работен ден.
за нас
Ние сме добра продавачот за да се верува и да се има 5 години да продаде искуство. Поради влијаат на светот snowstorm во оваа зима, пост време може да биде малку подолг, ако не сте го доби на објектот во времето, pls чекаат трпеливо уште неколку дена и ќе го добие.Ние ќе бидат задоволни да се воспостави деловни односи со луѓе од сите во светот. ЗАБЕЛЕШКА : За причините на локалните обичаи и пост, пост време да се ИТАЛИЈА, ГЕРМАНИЈА, ШПАНИЈА и МЕКСИКО е малку подолго во споредба со другите земји, обично тоа ќе потрае 25~30 работни дена.Ние ќе се потрудиме за услугата и список се повеќе и повеќе добра и најниска цена предмети во нашата продавница. Ние ќе одговориме на вашите прашања, via e-mail, ве молиме проверете ја вашата е-пошта за сите одговори. Исто така, Наредби се добредојдени да веледрогерија. туш се справи .туш шарки .Ние ќе многу мило ако ние може да се добие вашиот позитивни повратни информации, а нашиот систем автоматски ќе ве остави Позитивни повратни информации по добиеме Позитивен фидбек. туш тапа .com;
Добредојдовте на нашата веб-страница
туш макара Materilal : туш кабина пластични макара лежишта
макара дијаметар :
макара дебелина : 6 MM
Валјак со дијаметар 23mm или 25mm
место на orgin : жеџијанг (Копно)
Фоб цена : Се lastest цена
Главно се користи во бања туш кабина туш куќиште туш вратата макара
Како што е прикажано на Сликата :
Ве молиме контактирајте со нас пред купување, со цел за навремена испорака
Превозот макара на е бројот што треба да имаат односи
Тежината на производот е врз основа на бројот на вашата
макара цена : сет вклучуваат : (А и Б).

Детали

Тип:
Вратата Ролки
Број На Модел На:
КИП-301AB-3
DIY Материјали:
Електрични
Дијаметар:
23MM и 25мм
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти