.

.

New
Пинк 2018 Домот Коктел Фустани Обвивка Шпагети Ремени Appliques Чипка Коленото Должина Backless Враќањето Дома Фустани

Пинк 2018 Домот Коктел Фустани Обвивка Шпагети Ремени Appliques Чипка Коленото Должина Backless Враќањето Дома Фустани

DEN 2664.00
DEN 2928.00

Стока
Достапно.

Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе.
Ако сакате да се разменат или да се вратат на објектите што сте ги примиле, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Пред да нарачате направи-да-мерка фустан од DHgate. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Custom Size
Повод:
Враќањето дома
Тип На Објект:
враќањето дома фустани
Бренд Име:
HVVLF
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Директно
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка,Appliques
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Свеж

Избор на клиенти