.

.

New
Добар квалитет дама leakproof физиолошки панталона во менструалниот период кратко како секси жена menses Женски гаќи хигиена нега

Добар квалитет дама leakproof физиолошки панталона во менструалниот период кратко како секси жена menses Женски гаќи хигиена

DEN 172.00
DEN 260.64

Стока
Достапно.


Се разбира понуди на вашата конкурентна цена,добар квалитет и добра услуга!.Ќе се прикаже на сите наши слики за вашите клиенти слободно.Ни ги испратите вашите клиент?s превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така го напишете вашиот клиент?s превозот адреса директно во вашата нарачка)
3.
Го поздравуваме вашиот судењето цел и вашето мислење!
Ние ќе го задоволство како вашиот Кина пазарот?s купување агент!
Нашата продавница и канцеларија се и во Меѓународните Стокови Град -YIWU Кина!
Јас мислам дека вие знаете дека YIWU е Океанот на стока!
Ние ќе асистент вас и вашиот клиент во потрага за омилена продажба и стоки.Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот busines.
Plz контактирајте со нас ако имате било какви Прашања!!!
Пад На Превозот!
1.
Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!
НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!
Секој производ можете да кандидатурата, местото на поредок,fter вашиот плаќаат за тоа!
Ние ќе го испрати на стоки и ви нудиме
на Следење на број ПОБРЗО(ако е на одмор време ќе го одложи)!
Оваа цена НЕ пакување!!!
Боја : испрати случаен и се меша боја)
Сива/розова/виолетови/црвени/
лубеницата црвена/sky blue/беж/црна
Различна количина и различни цена,ве молиме да ги проверите деталите!
Повеќе знаат Точно количеството и Токму цена информации, ве молиме, проверете на линкот :
Ние бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост (ако вкупната тежина помалку од 2kgs)!
Се Разбира,АКО има повеќе од 2kgs ние ќе бесплатен превозот со ЕМС/DHL и така натаму!
(Ве молиме да ги проверите деталите на стоката ,она што го гледате само она што ќе добиете,ве молиме понудата) !
Купувачот е одговорен за било кој данок или должност од страна на нивните земји.

Детали

Тип На Објект:
Возрасни Пелена
Материјал:
Еко-Пријателски
Количина:
1
Тежина:
0kg
Големина:
L
Број На Модел На:
SLK1601
Тип:
истекување-доказ физиолошки панталони
боја:
Сива/розова/виолетови/црвени/лубеницата црвена/sky blue/беж/црна
Тежина:
approx40g/pc
feature1:
растеглив/алатка
feature2:
секси/истекување-доказ
Големина:
One size(stretchable)
Стил:
Секојдневниот
Свеж

Избор на клиенти