.

.

New
3 Бои Топката Замолчени Еротски Производи Силикони Куче Коска Замолчени Устата Возрасни Игри Секс Роб Ропство Cosplay Возрасни Играчки за Парови

3 Бои Топката Замолчени Еротски Производи Силикони Куче Коска Замолчени Устата Возрасни Игри Секс Роб Ропство Cosplay Возрасни

DEN 389.00
DEN 432.00

Стока
Достапно.


П : Што ако производот има проблем, како штета или квалитетот проблем?
А : ве Молам, не грижете се, сите наши производот помине строга контрола на квалитетот пред да се испрати, но ако добиете производот имаат проблем или скршени, ве молиме контактирајте со нас на прво време, ние ќе се обидеме потрудиме да го Решите вашиот проблем.
Материјал : СТП Кожа + Силикони Боја : Црвена/Црна/Розова Карактеристики : Ропството Бенд Топки Функција : Подигнат Фиксација Устата Погоден : Парови Производ : 100% Сосема Нов, W aterproof Не-токсични, без Мирис Апликација : СМ Возрасни Игри Пакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Секс Замолчени Информации : • да ги Одржувате вашиот љубовник тивко и под контрола со овој возрасни игра сетови. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение, ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо. e Packet би можеле да бидат доставени во 12~29 дена
4 . Се изразат како DHL,Fed EX би можеле да бидат доставени во 7~9 работни дена.
П : Што ако pakcage може да не се предаде?
А : ве Молам, не грижете се, повеќето од нашите клиентот може да се добие пакет, но ако поради некоја неконтролирана причина не можете да го добиете во 2 месец по превозот, ве молиме контактирајте со нас за целосна наплата или слободни повторно да ја прати. Како да го заштитам мојот приватност? Дали некој ќе го знае она што е внатре?
А : ве Молам, не грижете се, ние ќе заврши на производ со дискретна пакување, и напишете име "Massager" итн за пакетот, па никој не ќе се знае она што е внатре.

Детали

боја:
црвена, црна, розова
Тип На Објект:
Возрасни Игри
Материјал:
СТП Кожа + Силикони
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
CRWJ023
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
AOSSELE
Големина:
1PCS
Топката Боја:
Црвена,Розова,Црна
Функција:
Се подигнат Фиксација устата
Карактеристики:
Ропството Бенд Топки
погоден:
Двојки
Замолчени големина:
2.5 cm*14.8 cm
Обликот:
Топки
Производот:
100% Сосема Нов, Водоотпорен. Не-токсични, без Мирис
Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти