.

.

New
Кожа Фетиш Камшик Тепањето Гребло Flogger Секс Играчки За Парови Секси Политика Knout Возрасни Игри Флертуваат роб Еротски темперамент

Кожа Фетиш Камшик Тепањето Гребло Flogger Секс Играчки За Парови Секси Политика Knout Возрасни Игри Флертуваат роб Еротски темперамент

DEN 236.64

Стока
Достапно.

За Време на испорака е 30-60 дена, ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена, доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа(не вклучува одмор).Гаранција & Наплата Политика : Во случај да има неисправни како што се скршени или штета, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, наместо на оставајќи ве негативни повратни информации или да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа да ви се исполнат задоволство.Тајната Пакување & политика за приватност : ако сакате пакување во кутија,ве молиме да обрнете оваа дополнителна такса. Материјал : Стп Кожа Боја : како можете да изберете Големина : Должина : 26.ако ние havnt одговор,ве молиме испратете порака повторно. Ние ќе ги користиме опис како "гумена цевка" при прикажувањето на комерцијална фактура, Не сите зборови на "секс" се прикажани или на фактура или на поштенската кутија . Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем.
Ако сакате целосно следење(трага сите route), ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail", "e Packet" или другите, друг превозник. Вас ќе биде побарано да се врати цел да ја нас за да се добие наплата или замена.Боја проблем, Ние ќе се обидеме потрудиме да ве снабди со иста боја како и вие барање, Вистинската боја може да се разликуваат.

Детали

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Големина:
Length
Број На Модел На:
фетиш камшик
Бренд Име:
Candiway
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
СТП Кожа
Непристојни Слика:
No
Свеж

Избор на клиенти