.

.

New
Нерѓосувачки челик тешки ропство ограничувања Shackle bdsm ропство фетиш носат anklet ракави секс роб со синџир секс играчки за парови

Нерѓосувачки челик тешки ропство ограничувања Shackle bdsm ропство фетиш носат anklet ракави секс роб со синџир секс играчки

DEN 3124.00
DEN 3288.00

Стока
Достапно.

Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. Ако ви се интересни во нашите производи, ве молиме цел & плати тоа сега!
. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа.Нерѓосувачки челик тешки ропство ограничувања Shackle bdsm ропство фетиш носат anklet ракави секс роб со синџир секс играчки за парови [Материјал] Нерѓосувачки челик големина : Внатрешен дијаметар 8. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Време на испорака : Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 7days по ставка примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Враќање/Поврат(ве Молиме да обрнете внимание на следниве предмети) : 1. Ние не прифаќаме никакви враќа без одобрение број на кутија или етикета тој се врати во. Ние не се грижиме за нашите клиенти. Потсетување : 1. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Поради фотографијата која причина, сликите се за повикување само. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. 4) Ер Mail Пост е цената е најевтин, но времето за испорака зависи од Post office.

Детали

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Број На Модел На:
QMR-55869856
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
inner diameter
боја:
shackle
Функција:
метални лисици
Тип На Објект:
bdsm ропство
жешка:
ропството ограничувања
Материјал:
anklet ракави
Употреба:
секс роб
Свеж

Избор на клиенти