.

.

New
Фабрика Цена за CCD Чип Автомобил Задните Видите Обратно Паркинг КАМЕРА за toyota prado frv fsv паркинг камера Бесплатен Превозот

Фабрика Цена за CCD Чип Автомобил Задните Видите Обратно Паркинг КАМЕРА за toyota prado frv fsv паркинг камера Бесплатен Превозот

DEN 539.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.

0 v P-Туп 75 ohm 1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.
Фабрика Цена за CCD Чип Автомобил Задните Видите Обратно Паркинг КАМЕРА за
toyota prado frv fsv паркинг камера Бесплатен Превозот
Спецификации : Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136/PC3030/PC1030/PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент
Слика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576/480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 480 TVL 500 TVL Sening област 4.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.
Повратни информации :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.0 v P-Туп 75 ohm 1.
Ви благодарам Многу За Шопинг во нашата продавница. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден.
Како за враќање превозот надомест ?
Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот надомест, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.5 M power кабел
2.
Може ли да ми парите назад ?
Сигурни. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Школка Материјал:
Пластични
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Должина на Видео Кабел:
6M
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Водоотпорен:
IP69K
сензор на слика:
Шарени ноќ визија
Автомобил Производител:
За Тојота
Свеж

Избор на клиенти