.

.

New
За Опел Astra/Corsa/Zafira/Vectra /HAIMA3/CUPIDCar rear view Camera назад до обратна за GPS DVBT радио водоотпорен целосно NTSC

За Опел Astra/Corsa/Zafira/Vectra /HAIMA3/CUPIDCar rear view Camera назад до обратна за GPS DVBT радио водоотпорен целосно NTSC

DEN 539.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.

Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.5 м
Многу Лесно да се инсталира
По инсталацијата Ефект на Слика
Додатоци :
1.
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем.
Како за враќање превозот надомест ?
Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот надомест, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Повратни информации :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.2 (0 Лукс со Led)
Леќа Агол :
170° (дијагонала)
Баланс на белата боја
Авто
Боја
црна
Водоотпорен :
IP68
Видео излез :
1.
Температура на чување :
-30°C ~ 60°C, RH95% Макс.5 M power кабел
2.
Може ли да ми парите назад ?
Сигурни.0 Vp-p, 75ohm
Тековната Потрошувачка :
Нема Повеќе 80m A
Напојување :
DC 12 V
Температурата На Работа :
-20°C~ 60°C, RH95% Макс.

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
сензор на слика:
ccd
автомобил rear view camera:
Обратна Камера
Автомобил Производител:
За Buick/ Опел
Свеж

Избор на клиенти