.

.

New
Автомобил Копија Камера , Автомобилот Задни Приказот на Камерата За MG5 MG3 MG7 со CCD + Водоотпорен IP69k+ Широк Агол 170 Степени + Бесплатен Превозот

Автомобил Копија Камера , Автомобилот Задни Приказот на Камерата За MG5 MG3 MG7 со CCD + Водоотпорен IP69k+ Широк Агол 170 Степени

DEN 539.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.

6 M видео фреквенција кабел
Пред да брод од вашата цел,ние ќе ја завршат целата тестирање
Пакет :
1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera
1x 6 M видео кабел
1x кабел за напојување
1 x упатство
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .
Ви благодарам Многу За Шопинг во нашата продавница!!
Посакуваме да имате пријатен ден!!.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.
Автомобил Копија Камера , Автомобилот Задни Приказот на Камерата За MG5 MG3 MG7 со
CCD + Водоотпорен IP69k + Широк Агол 170 Степени + Бесплатен Превозот
Спецификации : Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136/PC3030/PC1030/PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент
Слика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576/480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 480 TVL 500 TVL Sening област 4.0 v P-Туп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура -20°C~75°C,RH 95%МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C-75°C,RH 95% МАКС температура на Чување -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматски
Многу Лесно да се инсталира
По инсталацијата Ефект на Слика
Додатоци :
1.

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Школка Материјал:
Пластични
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Должина на Видео Кабел:
6M
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Водоотпорен:
IP69K
сензор на слика:
Шарени ноќ визија
Свеж

Избор на клиенти