.

.

New
Liislee Автомобил Rear View Camera За Nissan Непријателските 2014~ Година / Назад Камерата / HD CCD РКА NTST PAL / Обратна Дупка OEM / Ноќ Визија

Liislee Автомобил Rear View Camera За Nissan Непријателските 2014~ Година / Назад Камерата / HD CCD РКА NTST PAL / Обратна

DEN 864.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.

Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Погледнете Агол : 170 степен 4.S/N Сооднос : >48 Db 10. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали 8. O КУТИЈА адреси.Видео Излез : 1. 5) Блискиот Лесно Земји, Африкански Земји , ве молиме изберете ARAMEX превозот начин. Саудиска Арабија купувачи треба да обезбеди копија/измама на примачот ID до владата царинската ако chosing ARAMEX express. Поддржува NTSC ТВ систем 6. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн 4. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна 7. 2) Ние не бродот да APO/FPO, P. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа.

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
Liislee
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Свеж

Избор на клиенти