.

.

New
Liislee Обратна Камера За Peugeot 407 5D Имот Вагон 2004~2010 Табличка Светлина OEM / Автомобил Задна Камера / HD CCD Ноќ Визија

Liislee Обратна Камера За Peugeot 407 5D Имот Вагон 2004~2010 Табличка Светлина OEM / Автомобил Задна Камера / HD CCD Ноќ Визија

DEN 864.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.

Баланс На Белата Боја : Auto 13.Погледнете Агол : 170 степен 4.Видео Излез : 1. Систем : внатрешни 9. 1) Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Пост Регистрирани Воздух Mail , DHL, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачи.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11.
За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена.

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
Liislee
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Свеж

Избор на клиенти