.

.

New
Автомобил Заден Поглед Назад До Обратна Камерата се Поставува За Хонда Граѓански Ciimo 9-та Генерација 2011~2015 - РКА & Оригинални Екран Компатибилен

Автомобил Заден Поглед Назад До Обратна Камерата се Поставува За Хонда Граѓански Ciimo 9-та Генерација 2011~2015 - РКА & Оригинални

DEN 1385.00
DEN 1775.52

Стока
Достапно.

HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА & Оригиналните Приклучок за Овој автомобил rear view camera одговара за : Хонда Граѓанско / Ciimo 9-та Генерација 2011~2015 година (со Оригинални Навигација / DA екран) Повеќе Јасни Фотографии За Референца Опис : Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера. Политика на враќање и Клиент Сервис : 1. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.Видео Кабел Должина : околу 6m Цена & Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x видео кабли со струја Реле 1 x Switch Кабел 1 x прирачник за корисникот на Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса. Нашите нормални бизнис час е Пон да Седна 8 AM да 6ЧАСОТ време во Кина. Ве молиме одвојте време да го напушти 5 ѕвезда повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн 4.S/N Сооднос : >48 Db 10.Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии 7. Се врати превозот цена е да се плати од страна на купувачот.Напојување : DC 12 V 3.Погледнете Агол : 170 степен 4.Ефективна Pixls : 440. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа.

Детали

Бренд Име:
yeshibation
Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
ccd камера:
Автомобилот наназад камера
автомобил задна камера:
автомобил rearview назад до камерата
Обратна Камера:
rear view camera
Задна камера:
назад приказ на камерата
Назад до камерата:
Обратна Копија Задна Камера
парк камера:
паркинг ccd камера
задната камера:
назад приказ на камерата
Свеж

Избор на клиенти