.

.

New
DIYSECUR Водоотпорен Автомобил Обратна IR Ноќ Визија Боја Задни Видите Автомобил Камера 120 - Степен Широк Агол за Паркинг Помош Комплет

DIYSECUR Водоотпорен Автомобил Обратна IR Ноќ Визија Боја Задни Видите Автомобил Камера 120 - Степен Широк Агол за Паркинг Помош

DEN 716.00
DEN 863.04

Стока
Достапно.


120° Широк Агол Водоотпорен IR Ноќ Визија Заден Поглед Наназад Камера
Оваа Боја CMOS Автомобил Rear view Camera е нова и никогаш не се користат високо квалитетни IR Ноќ боја камера.0 Vp-p75Ω
Напојување
DC12 V
Видео системот
NTSC/PAL
Пакување листа :
. Со High-definition широк приказ агли и добра водоотпорен функции, тоа е совршено за решавање на ова прашање на лош автомобил задните видите ефект, помагаат да се намали инциденти и несреќа. Ние ќе испрати NTSC / PAL според вашата земја, ако имате други барања, ве молиме оставете порака.05 Лукс
Слободен агол на гледање
120° (дијагонала)
Водоотпорен
IP67
Shockproof
10 G
Видео излез
1.
Со оваа точка, ќе може да паркираат вашиот автомобил лесно, speedily и безбедно.Тоа ќе бидат многу побезбедни за почетници, па дури и професионални возачи. Поддршка IR Ноќ боја CMOS сликата Со својот елегантен и современ дизајн, оваа камера е многу популарни, Кога автомобилот назад, Сликата ќе се покаже Обратна водечка линија Направен од високо квалитетни и издржливи материјали Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.
High-definition и 120 степен широк приказ агли Со добра водоотпорен функција.Како што никогаш не се знае кога несреќа ќе се случи.
Сликата На Камерата :
Конекција Дијаграм :
Спецификации :
Слика тип
Високи Перформанси Боја CMOS
Хоризонтална резолуција
420 TV Линии
Употребливи осветлување
0.

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
DIYSECUR
Леќа Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
Пластични
боја:
Црна
Место на Производство:
шенжен
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти