.

.

New
Обратен Камера За Живата Маринер 2007~2012 Водоотпорен Висок Квалитет на HD CCD Автомобил Задните Видите Копија Обратно Паркинг Камера

Обратен Камера За Живата Маринер 2007~2012 Водоотпорен Висок Квалитет на HD CCD Автомобил Задните Видите Копија Обратно Паркинг

DEN 907.00
DEN 1487.52

Стока
Достапно.

Политика на враќање и Клиент Сервис : 1. Ние сме искрени продавачот од Кина.Ноќ визија
Параметарот :
Слика сензори : 1/3" CCD Боја
ТВ Систем : NTSC/PAL( ако сте треба ДРУГАР,Pls напишете во цел за детали или ќе испрати NTSC)
Уникатен Дизајн,Со посебен осврт линија функции
Минимална осветлување. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Повратни информации : 1. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Автомобил Rear View Camera - HD широк агол 170 ноќ визија водоотпорен
За Живата Маринер 2007~2012
Прецизност дизајн, водоотпорен и прашина, автомобил мие, дожд не се плашат
Обратен камера големина на табелата како референца
Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика. Ние може да се плати на враќање превозот на трошоците, ако враќањето е резултат на нашата грешка. Ве молиме одвојте време да го напушти 5 ѕвезда повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.High-definition и широк агол на гледање,Леќа Агол : 170°
3.Поддржува NTSC/PAL Видео системот
6. Надеваме дека можеме да воспоставување на долгорочни бизнис. Осигурајте се врати стоката се во оригиналната состојба. Се врати превозот цена е да се плати од страна на купувачот. Нашите нормални бизнис час е Пон да Седна 8 AM да 6ЧАСОТ време во Кина. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
yeshibation
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Автомобил Производител:
Меркур
Свеж

Избор на клиенти