.

.

New
FUWAYDA 4.3 Инчен Долго Огледало Следи Со Автомобил Задните Видите CCD Камера За Hyundai Elantra Avante 2012 ВОДООТПОРЕН HD

FUWAYDA 4.3 Инчен Долго Огледало Следи Со Автомобил Задните Видите CCD Камера За Hyundai Elantra Avante 2012 ВОДООТПОРЕН HD

DEN 2274.00
DEN 2879.04

Стока
Достапно.

Напојување : DC 12 V 8. Поправи камерата до каде акции табличка светлина беше.Aspect Ratio : 16 : 9 слика 3.5 м Следи Спецификација : 1.Напојување : DC 12 V-24 V 7.com/store/404383 ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD CCD Автомобил задните видите автомобил камера за : Hyundai Elantra Avante 2012 со 2.Резолуција : 420 x R. Одговара на сите РКА composite video конекции 7. Земете една минута за да добиете вашата камера стане безжична камера 3.Ве молиме љубезно ве молиме да бидете сигурни дека нашиот производ е големина е ист со вашиот автомобил' s табличка светлина, бидејќи таму може да има мала разлика, дури и за ист стил автомобил, но во друга земја.0 Vp-p,75Ω Електронски Shutter : 1/60(NTSC)-1/10000 S, 1/50(PAL)-1/10000 S S/N сооднос : Подобро Од 48db Леќа Агол : 170 Степен Водоотпорен Класа : Ip 68 Операција Температура : -20°C+80°C RH95% Температура на Чување : -30°C+80°C Работна Сила (DCV) : 12 V Тековната потрошувачка : 90m A Max Видео предавателот& nr 1.Влез : 2 начини видео влезови 4.Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски,водоотпорен.Големина на екранот : 4. 100% сосема нов и висок квалитет, лесна инсталација 2.3 инчи (дијагоналната должина) 2. Предавател /приемник кабел : 1.Sunshade дизајн околу 9.3" LCD Автомобил Следење
1x CCD Камера
1x2.4 Ghz Приемник
1x Monitor Моќ Кабел

Инсталација Метод Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил. B x 272 точки, висока резолуција, дигитален панел 6. Поврзете се за да видите задниот камера и предна видео екран 6.

Детали

Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Безжичната
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FUWAYDA
Автомобил Производител:
Тојота
Боја Име:
Црна
Свеж

Избор на клиенти