.

.

New
170 wdie гледање леќа автомобил пред камера hd ccd слика леќа вода-доказ ip 69k Посебни користат за toyota land cruiser prado

170 wdie гледање леќа автомобил пред камера hd ccd слика леќа вода-доказ ip 69k Посебни користат за toyota land cruiser prado

DEN 686.00
DEN 1124.16

Стока
Достапно.

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. По инсталацијата e ffect
Пакетот Вклучува :
1 x автомобил пред приказ на камерата
1 x Моќ Кабел
1 x Видео кабел
1 x Упатство

1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
ВИ БЛАГОДАРИМЕ МНОГУ ЗА ВАШИОТ ОЧЕКУВАЈТЕ
Сакаат ќе имате добро време !!!
.
Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.02 Лукс
Погледнете Агол : 170 степен
Sync.Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Добредојдовте на нашата продавница
За вашиот референца
Ова е Сертификат за инспекција на нашиот производ
Ова е нашата фабрика во кина
ние ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Поврзување вградениот табличка светло на камерата за тоа каде акции 4. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Бренд Име:
GraceDriving
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Guiding Line:
No
Водоотпорен:
IP 69K
сензор на слика:
ccd
Леќа Материјал:
Стакло
Shockproof:
Yes
Ноќ визија:
Yes
Визуелна агол:
170 степен
Функција:
автомобил hd-пред приказ на камерата
универзал или оригиналниот:
оригиналниот
Свеж

Избор на клиенти