.

.

New
170 широк ангел автомобил hd-камера напред стаклена леќа материјал со водоотпорен ip 69k higest ноќ визија прилагодат за автомобили Фолксваген

170 широк ангел автомобил hd-камера напред стаклена леќа материјал со водоотпорен ip 69k higest ноќ визија прилагодат за автомобили

DEN 667.00
DEN 1059.36

Стока
Достапно.

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил.Поврзете ја силата на камерата на вашиот автомобил обратна lights (светла) - црвена жица до 6. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. High-definition и 170 степен широк агол на гледање. Систем : внатрешен S/N Сооднос : >48d B Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди Видео Излез : 1.Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена.
добредојдовте на нашата продавница
Фабриката на нашата компанија
Инспекција сертификат за нашиот производ
Нашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Ефект се прикаже слика
Пакетот вклучува
1 автомобил hd-камера напред
1 power кабел
1 видео кабел
1 упатство
1.02 Лукс Леќа : 23 мм Видите Агол : 170 степен Sync. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Оригинал или универзална :
оригиналниот
Школка Материјал:
Пластични
Леќа Материјал:
Стакло
Леќа агол:
170 Агол
Функција:
автомобил пред камера
Жица или Безжично:
Жица
Шок-Доказ:
Yes
вода-доказ:
IP 69K
Ноќ визија:
Yes
сензор на слика:
hd ccd слика
Свеж

Избор на клиенти