.

.

New
BW8010 Водоотпорни HD автомобил копија Задните видите Обратна Авто Паркинг Камера За 2007 година Хонда Спогодба 7 автомобил rear view camera

BW8010 Водоотпорни HD автомобил копија Задните видите Обратна Авто Паркинг Камера За 2007 година Хонда Спогодба 7 автомобил

DEN 534.00
DEN 954.24

Стока
Достапно.

BW8010 100% Водоотпорни HD автомобил копија Задните видите Обратна Авто Паркинг Камера За 2007 година Хонда Спогодба 7 автомобил rear view camera
Моќ кабел
Видео кабел
Инсталирање на жици дијаграм
Спецификации :
1.Висока резолуција
2. Водоотпорен.
3.Лесно да се инсталира.
4.Со Обратен за Контрола на линија.
5.Во врска со линија за поддршка автомобил.
6.Ноќ визија и висока дефиниција.
Повеќе нови rear view camera е наскоро, ве молиме обрнете внимание на тоа. Ви благодариме

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Бренд Име:
ВИСАТ XIAN
Алармот Тип:
Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Агол:
170 степен
Боја Име:
Црна
Свеж

Избор на клиенти