.

.

New
JIAYITIAN rear view camera за toyota RAV4 XA30 Претходница 2005~2012 Обратна Камерата/HD CCD/Ноќ Визија/без Schoolbag

JIAYITIAN rear view camera за toyota RAV4 XA30 Претходница 2005~2012 Обратна Камерата/HD CCD/Ноќ Визија/без Schoolbag

DEN 1227.84

Стока
Достапно.

Лесно се Инсталира Автомобил View Camera : Нема Потреба да ударна дупка, наместо автомобил табличка Број светлина покрие, да Играат и plug како автомобил табличка рамка камера 2.Ноќ визија и Широк Агол Обратно паркинг Камера : Со Компензирање на Светлина Возило Камера, вклучуваат Супер бела LED светла и далечина линија 4.ВИ БЛАГОДАРИМЕ Карактеристики 1.Но, некои земји имаат посебни регистарски таблички,Ние исто така може да DIY посебна лиценца плоча камера врз основа на големината на табличка.Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил. Поврзете продолжување кабелот со вашиот автомобил монитор.Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете порака и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Поправи камерата до каде акции табличка светлина беше. Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена. /6m метри сигнал linex1 (Некои авто ние ќе испрати 8m метри кабел) БЕЛЕШКА;германската серија на автомобили Треба Rectifier( Особено старите автомобили) За chery премногу Ако Сакате Само За DIY Кликнете Тука
.Висока дефиниција HD камера : Висока дефиниција HD камера може да натпревар безжична Видео Предавателот Приемникот да биде Безжична Автомобил Rear View Camera 3. N otice Почитувани купувачи,проверете ја вашата лиценца плоча светилка место големина , Ние се обидуваме да се обезбеди целосна камера големина информации. /Моќ line X1.Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080/PC1049 Супер Слика Seneor/4 LEDS High Definition/CCD Ноќ Визија
Повеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд.

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Алармот Тип:
Алармни Системи,Возило Копија Камери
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
JIAYITIAN
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Агол На Гледање:
170 степен
Паркинг Видот На Помош:
Rearview Rear View Camera
Номинална Напон:
DC 12V
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
Жица или Безжично:
Жица
Сензор на слика:
PC7080 Сензор
Компатибилен Возила:
За TOYOTA RAV4 XA30 2005~2012 без Резервно Тркало На Врата
Свеж

Избор на клиенти