.

.

New
За Philips автомобил камера задните видите обратна бекап за ФОЛКСВАГЕН Шкода Поло Новата Буба PHAETON SCIROCCO Голф Варијанта 4Motion за GPS

За Philips автомобил камера задните видите обратна бекап за ФОЛКСВАГЕН Шкода Поло Новата Буба PHAETON SCIROCCO Голф Варијанта

DEN 657.00
DEN 912.00

Стока
Достапно.

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата Aliexpress ID и цел Бр. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Пред купување, ве молиме бидете сигурни дека вашата Alipay и Aliexpress адреса е точна . Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е да се направи купувачи да се чувствуваат задоволни со нашите производи и услуги.
Повратни информации
1. Ако ви треба добра под итно и на барање на курирската служба DHL или Fedex испорака, ве молиме контактирајте со нас, но на дополнителни превозот цена треба да биде responsibled од страна на клиентите. Ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина пост и тоа трае околу 15-30 работни дена. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (во оригиналниот пакет на услуги, ако е можно).
Плаќање
Прифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western Union
Превозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација. Ако Купувачи дека не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации; секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
2.

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FengYi
is_customized:
Yes
Боја Име:
Јасно
Автомобил Производител:
Фолксваген
Свеж

Избор на клиенти