.

.

New
Фабриката Промоција HD CCD Камера НОЌ ВИЗИЈА Автомобил Обратна Задните Видите Копија на камерата за BYD G3/За toyota е корола

Фабриката Промоција HD CCD Камера НОЌ ВИЗИЈА Автомобил Обратна Задните Видите Копија на камерата за BYD G3/За toyota е корола

DEN 539.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.

Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден.
Како за враќање превозот надомест ?
Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот надомест, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.2 (0 Лукс со Led)
Леќа Агол :
170° (дијагонала)
Баланс на белата боја
Авто
Боја
црна
Водоотпорен :
IP69k
Видео излез :
1.0 Vp-p, 75ohm
Тековната Потрошувачка :
Нема Повеќе 80m A
Напојување :
DC 12 V
Температурата На Работа :
-20°C~ 60°C, RH95% Макс.
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем.
Фабриката Промоција HD CCD Камера НОЌ ВИЗИЈА Автомобил Обратна Задните Видите Бекап
камера за BYD G3/За toyota е корола
Спецификации : Паркинг сензор камера со Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент
Слика сензор :
Боја CCD
ТВ систем :
NTSC/PAL
Ефективни пиксели :
658 x 462 Пиксели/628 x 586 Пиксели
Хоризонтална резолуција
520 TVL
Shutter speed
1/60-20us
Минимална осветлување :
0. 6 M видео фреквенција кабел
Пред да брод од вашата цел,ние ќе ја завршат целата тестирање
Пакет :
1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera
1x 6 M видео кабел
1x кабел за напојување
1 x упатство
Имаме голем број сертификати за да се потврди нашиот квалитет
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Бренд Име:
JAOFFWNG
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Водоотпорен:
IP69K
Паркинг сензор камера:
Паркинг камера
сензор на слика:
ccd
Автомобил Производител:
За Тојота /За BYD
Свеж

Избор на клиенти