.

.

New
Боја CCD HD /Sony CCD автомобил задна камера паркинг систем за бекап поглед наназад Камера за МИЦУБИШИ ASX/RVR Cheetah CS6

Боја CCD HD /Sony CCD автомобил задна камера паркинг систем за бекап поглед наназад Камера за МИЦУБИШИ ASX/RVR Cheetah CS6

DEN 539.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.


Боја CCD HD /Sony CCD автомобил задна камера паркинг систем за бекап видите
обратен Камера за МИЦУБИШИ ASX/RVR Cheetah CS6
Спецификации Висока дефиниција Rearview камера во Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136/OV7950/PC1030/PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент OEM/ODM
Слика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576/480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 480 TVL 500 TVL Sening област 4.
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем.0 v P-Туп 75 ohm 1.
Може ли да ми парите назад ?
Сигурни. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.
Имаме голем број сертификати за да се потврди нашиот квалитет
Пакет :
1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera
1x 6 M видео кабел
1x кабел за напојување
1 x упатство
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .
Повратни информации :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
сензор на слика:
Шарени ноќ визија
rearview камера:
автомобил rear view camera
Водоотпорен:
IP69K
Автомобил Производител:
за Мицубиши
Свеж

Избор на клиенти