.

.

New
Нова топла продажба бесплатен превозот Автомобил назад до паркинг заден поглед на Камерата за кинескиот Ѕид Cowry /V80 Ноќ Визија 170 степен водоотпорен

Нова топла продажба бесплатен превозот Автомобил назад до паркинг заден поглед на Камерата за кинескиот Ѕид Cowry /V80 Ноќ Визија

DEN 539.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.

Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден.
Повратни информации :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.0 Vp-p, 75ohm
Тековната Потрошувачка :
Нема Повеќе 80m A
Напојување :
DC 12 V
Температурата На Работа :
-20°C~ 60°C, RH95% Макс.5 M power кабел
2.
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем.
Нова топла продажба бесплатен превозот Автомобил назад до паркинг заден поглед на Камерата за кинескиот Ѕид
Cowry /V80 Ноќ Визија 170 степен водоотпорен
Спецификации : Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент
Слика сензор :
Боја CCD
ТВ систем :
NTSC/PAL
Ефективни пиксели :
658 x 462 Пиксели/628 x 586 Пиксели
Хоризонтална резолуција
520 TVL
Shutter speed
1/60-20us
Минимална осветлување :
0.

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
JAOFFWNG
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти