.

.

New
Фабриката за продажба на Посебен Автомобил Задните Видите Обратна копија на Камерата за Мицубиши Outlander Бесплатен Превозот

Фабриката за продажба на Посебен Автомобил Задните Видите Обратна копија на Камерата за Мицубиши Outlander Бесплатен Превозот

DEN 612.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.

5 м
Многу Лесно да се инсталира
Да ја искористам оваа камера за поврзете пример
По инсталацијата Ефект на Слика
Додатоци :
1. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден.2 (0 Лукс со Led)
Леќа Агол :
170° (дијагонала)
Баланс на белата боја
Авто
Боја
црна
Водоотпорен :
IP68
Видео излез :
1. 6 M видео фреквенција кабел
Пред да брод од вашата цел,ние ќе ја завршат целата тестирање
Ние сме голема фабрика, ние не сите тестирање пред превозот
Пакет :
1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera
1x 6 M видео кабел
1x кабел за напојување
1 x упатство
Имаме голем број сертификати за да се потврди нашата quaility
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем.
Повратни информации :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Бренд Име:
JAOFFWNG
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
is_customized:
Yes
боја:
Бела
сензор на слика:
Шарени ноќ визија
Водоотпорен:
IP69K
паркинг камера:
парк камера
Боја Име:
Бела
Автомобил Производител:
за Мицубиши
Свеж

Избор на клиенти