.

.

New
Жичен CCD1/3паркинг камера за Стариот автомобил камера Пиксели:728*582 водоотпорен автомобил камера ноќ визија

Жичен CCD1/3паркинг камера за Стариот автомобил камера Пиксели:728*582 водоотпорен автомобил камера ноќ визија

DEN 539.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.


Како за враќање превозот надомест ?
Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот надомест, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.
Може ли да ми парите назад ?
Сигурни.
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем.
Жичен CCD1/3"паркинг камера за Стариот автомобил камера Пиксели : 728*582 водоотпорен
автомобил камера ноќ визија
Спецификации : Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент
Слика сензор :
Боја CCD
ТВ систем :
NTSC/PAL
Ефективни пиксели :
658 x 462 Пиксели/628 x 586 Пиксели
Хоризонтална резолуција
480 TVL
Shutter speed
1/60-20us
Минимална осветлување :
0. 6 M видео фреквенција кабел
Пред да брод од вашата цел,ние ќе ја завршат целата тестирање
Пакет :
1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera
1x 6 M видео кабел
1x кабел за напојување
1 x упатство
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Школка Материјал:
Пластични
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Должина на Видео Кабел:
6M
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
автомобил rearview камера:
Задна камера
Водоотпорен:
IP69K
Свеж

Избор на клиенти