.

.

New
За Sony CCD ТОЈОТА КРУНА HD Автомобил rearview Сензор Камера копија Обратен Водич Линија

За Sony CCD ТОЈОТА КРУНА HD Автомобил rearview Сензор Камера копија Обратен Водич Линија

DEN 726.00
DEN 1008.00

Стока
Достапно.

Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (во оригиналниот пакет на услуги, ако е можно). Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако Купувачи дека не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации; секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.
Плаќање
Прифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western Union
Превозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација.

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
FengYi
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
Тојота
Свеж

Избор на клиенти