.

.

New
Водоотпорен 0Lux/ 4 LED Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера за TOYOTA е корола Автомобил обратна камера 8014LED

Водоотпорен 0Lux/ 4 LED Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера за TOYOTA е корола Автомобил обратна камера 8014LED

DEN 482.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.


Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации или да се отвори било спор на али.
Ако вашата адреса е PO BOX, Изразат ќе одбие да го испорака па ќе треба да обезбеди уште една адреса, ви благодариме за вашето внимание.
Ние ги користиме на курирската служба DHL и ЕМС за нашите меѓународни пратката и ако можете да изберете локација за подигнување ние ви препорачуваме да ја користите.

Детали

Боја Име:
PAL Систем, NTSC Систем
Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
Huifei
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Жица или Безжично:
Жица
вода-доказ:
Yes
Пиксели:
640*480 Пиксели
led светло:
4 LED
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
Тојота
Сигнал Систем:
PAL/NTSC систем
Свеж

Избор на клиенти