.

.

New
Бесплатен превозот CCD Ноќ Визија Посебен Автомобил Задна Камера за Субару Шумите, Автомобил камера Фабрика за директна продажба

Бесплатен превозот CCD Ноќ Визија Посебен Автомобил Задна Камера за Субару Шумите, Автомобил камера Фабрика за директна продажба

DEN 539.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.

5 M power кабел
2.5 м
Многу Лесно да се инсталира
По инсталацијата Ефект на Слика
Додатоци :
1.2 (0 Лукс со Led)
Леќа Агол :
170° (дијагонала)
Баланс на белата боја
Авто
Боја
црна
Водоотпорен :
IP69k
Видео излез :
1. 6 M видео фреквенција кабел
Пред да брод од вашата цел,ние ќе ја завршат целата тестирање
Пакет :
1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera
1x 6 M видео кабел
1x кабел за напојување
1 x упатство
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас . ако сакате да се вратите на објект за над причина или било какви други сезони во рок од 14 дена по ставка примени, ќе се нуди целосна наплата за вас, откако предметот е вратен со оригиналниот пакет.
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем.
Како за враќање превозот надомест ?
Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот надомест, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Ви благодарам Многу За Шопинг во нашата продавница!!
Посакуваме да имате пријатен ден!!.
Може ли да ми парите назад ?
Сигурни.

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
JAOFFWNG
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Водоотпорен:
IP69K
сензор на слика:
ccd
автомобил обратна камера:
Задна камера
Свеж

Избор на клиенти