.

.

New
Автомобил Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера За Мицубиши Outlander 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2012 Автомобил

Автомобил Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера За Мицубиши Outlander 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2012 Автомобил

DEN 482.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.

Над 95% може да се дојде до купувачите без никакви Даноци. Гаранцијата ќе ги покрие штетата од несоодветна инсталација, незгода, злоупотреба, злоупотреба, несоодветна жици, и неточни напон работењето на единицата против инструкции на сопственикот прирачник.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние ќе го испрати назад во нашите трошоци ако овој објект е дефектен како извештај.0 Vpp композитен видео во 75ohm
Важна забелешка :
Почитувани купувачи! Ве молиме МОРА да се провери на камерата големина фотографии,види дали може да се вклопи во вашиот автомобил табличка светилка место!
Превозот
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Сите наши објекти што доаѓаат со 12-месечно Производство Гаранција.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации или да се отвори било спор на али.0 Лукс
Параметарот :
Напон 9 DCV15 DCV
Номинална Напон 12 DVC
Моќ цена Max 1 W
Слика сензор боја CMOS
Вкупно Пиксели 640*480 пиксели
Резолуција 480 TVL(Подобрена)
Сигнал систем : PAL систем
Мини lumination 1 Lux(CMOS)
Видео излез 1. Ние само може да испрати ја оваа ставка за да вашиот АЛИ регистрирана адреса, ако сакате да го промените превозот адреса по платени, ние ќе рефундирање на дека прво, и можете да додадете нова адреса во вашиот али и плати за тоа повторно.
Гаранција и Враќање :
Сите наши објекти се тестирани за да се обезбеди работи правилно пред превозот. Корисниците се одговорни за далечинско областа на плаќање () ако курир потврдува дека вашата адреса припаѓа на оддалечена област.
Ве молам само да инсталирате оваа единица од страна на професионални техничар, исто така, побара од нив да се тестираат за прв пат пред инсталација
Пред нашите испраќање, имаме проверени сите наши предмети внимателно, ако сте примиле една скршена неисправни објектот, само задржи оригиналниот пакет и го направи слика за нас во рок од 3 дена, само во 3 дена по испорака ние може да се направи барањето за испорака компанија со ваша слика, сепак ве молиме имајте во предвид шпедиција потреби за 15-30 дена да го испита случајот, па ве молиме да бидете трпеливи
За следните ситуации, објектот е надвор од слободен гаранција
Оштетени предизвикани од : злоупотреби, несоодветна инсталација и така на човекот-направени грешки
Гаранција печат отстранети или оштетени
Отвори или поправени од страна на неовластено лице
Answer : ___________________________ Note :
Инсталација Такси се надвор од нашата контрола, тие мора да бидат платени од страна на Купувачот.

Детали

Боја Име:
PAL Систем, NTSC Систем
Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
Huifei
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Жица или Безжично:
Жица
вода-доказ:
Yes
Пиксели:
640*480 Пиксели
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
Nissan
Сигнал Систем:
PAL/NTSC систем
Свеж

Избор на клиенти