.

.

New
Водоотпорен 0Lux/ 4 LED Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера за HYUNDAI Azera Santa Fe IX45 2001-2012 Автомобил 8030LED

Водоотпорен 0Lux/ 4 LED Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера за HYUNDAI Azera Santa Fe IX45 2001-2012 Автомобил 8030LED

DEN 482.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.


Ако вашата адреса е PO BOX, Изразат ќе одбие да го испорака па ќе треба да обезбеди уште една адреса, ви благодариме за вашето внимание. Гаранцијата ќе ги покрие штетата од несоодветна инсталација, незгода, злоупотреба, злоупотреба, несоодветна жици, и неточни напон работењето на единицата против инструкции на сопственикот прирачник.
Ве молам само да инсталирате оваа единица од страна на професионални техничар, исто така, побара од нив да се тестираат за прв пат пред инсталација
Пред нашите испраќање, имаме проверени сите наши предмети внимателно, ако сте примиле една скршена неисправни објектот, само задржи оригиналниот пакет и го направи слика за нас во рок од 3 дена, само во 3 дена по испорака ние може да се направи барањето за испорака компанија со ваша слика, сепак ве молиме имајте во предвид шпедиција потреби за 15-30 дена да го испита случајот, па ве молиме да бидете трпеливи
За следните ситуации, објектот е надвор од слободен гаранција
Оштетени предизвикани од : злоупотреби, несоодветна инсталација и така на човекот-направени грешки
Гаранција печат отстранети или оштетени
Отвори или поправени од страна на неовластено лице
Answer : ___________________________ Note :
Инсталација Такси се надвор од нашата контрола, тие мора да бидат платени од страна на Купувачот.
На важечки период на замена е од 14 дена од денот на приемот на објектот, ако овој објект има било каков проблем, кога ќе пристигне, ве молиме слободно контактирајте со нас и имајте на ум чувајте го во оригинална состојба
Тоа е купувачот одговорност да се плати за враќање поштарина и брод предметот назад до нас.
Сите парцели ќе бидат испратени во 1-3 дневна обично по приемот на плаќање (освен викенд и фестивалот)
Обично ќе има одложување да се покаже на статусот за достава на испорака ажурирање систем; - може да се разгледа следење на вашите предмети во неколку дена подоцна
Сите следење на број ќе бидат испратени до вас по парцела испратени; тоа е само под али информации за исплата е-пошта, ако не го добијат тоа по рокот, само се чувствуваат слободни да контакт.

Детали

Боја Име:
PAL Систем, NTSC Систем
Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
Huifei
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Жица или Безжично:
Жица
вода-доказ:
Yes
Пиксели:
640*480 Пиксели
led светло:
4 LED
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
HYUNDAI Azera Santa Fe IX45 2001-2012
Сигнал Систем:
PAL/NTSC систем
Свеж

Избор на клиенти