.

.

New
CCD HD Автомобил Задните Видите Копија Камера rearview следи задна камера За Chery A3 hatchback бесплатен превозот ноќ визија

CCD HD Автомобил Задните Видите Копија Камера rearview следи задна камера За Chery A3 hatchback бесплатен превозот ноќ визија

DEN 539.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.

0 v P-Туп 75 ohm 1.5 M power кабел
2.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.0 v P-Туп 75 ohm 1. ако сакате да се вратите на објект за над причина или било какви други сезони во рок од 14 дена по ставка примени, ќе се нуди целосна наплата за вас, откако предметот е вратен со оригиналниот пакет.
Ви благодарам Многу За Шопинг во нашата продавница.0 v P-Туп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура -20°C~75°C,RH 95%МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C-75°C,RH 95% МАКС температура на Чување -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматски
Многу Лесно да се инсталира
По инсталацијата Ефект на Слика
Додатоци :
1.0 v P-Туп 75 ohm 1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.688 mm брзина на Блендата 1/60-1/5000 1/60-1/20000 1-1/10000 1-1/10000 Минимална Осветлување 0.
CCD HD Автомобил Задните Видите Копија Камера rearview следи задните
камера За Chery A3 hatchback бесплатен превозот ноќ визија
Спецификации : Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136/PC3030/PC1030/PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент
Слика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576/480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 480 TVL 500 TVL 500 TVL 500 TVL Sening област 4.

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Школка Материјал:
Пластични
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Должина на Видео Кабел:
6M
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
rearview камера:
автомобил rear view camera
Автомобил Производител:
Chrysler, Hummer
Свеж

Избор на клиенти