.

.

New
HD обратен Посебен Автомобил rearview камера за Chery А5 со бесплатен превозот

HD обратен Посебен Автомобил rearview камера за Chery А5 со бесплатен превозот

DEN 539.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.

Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.5 м
Многу Лесно да се инсталира
По инсталацијата Ефект на Слика
Додатоци :
1.
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем.
Видео кабел должина :
6m
Напојување кабел должина :
1.
HD обратен Посебен Автомобил rearview камера за Chery
А5 со бесплатен превозот
Спецификации : Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент
Слика сензор :
Боја CCD
ТВ систем :
NTSC/PAL
Ефективни пиксели :
658 x 462 Пиксели/628 x 586 Пиксели
Хоризонтална резолуција
500 TVL
Shutter speed
1/60-20us
Минимална осветлување :
0.0 Vp-p, 75ohm
Тековната Потрошувачка :
Нема Повеќе 80m A
Напојување :
DC 12 V
Температурата На Работа :
-20°C~ 60°C, RH95% Макс. 6 M видео фреквенција кабел
Пред да брод од вашата цел,ние ќе ја завршат целата тестирање
Пакет :
1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera
1x 6 M видео кабел
1x кабел за напојување
1 x упатство
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Школка Материјал:
Пластични
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Должина на Видео Кабел:
6M
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Водоотпорен:
IP69K
сензор на слика:
Шарени ноќ визија
Свеж

Избор на клиенти