.

.

New
Водоотпорен копија обратно паркинг автомобил задна камера за Лакрос 2009 2010 2011 2012 Excelle GT и GL8 2011

Водоотпорен копија обратно паркинг автомобил задна камера за Лакрос 2009 2010 2011 2012 Excelle GT и GL8 2011

DEN 539.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.

688 mm брзина на Блендата 1/60-1/5000 1/60-1/20000 1-1/10000 1-1/10000 Минимална Осветлување 0.0 v P-Туп 75 ohm 1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.5 M power кабел
2.
Како за враќање превозот надомест ?
Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот надомест, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање. ако сакате да се вратите на објект за над причина или било какви други сезони во рок од 14 дена по ставка примени, ќе се нуди целосна наплата за вас, откако предметот е вратен со оригиналниот пакет. 6 M видео фреквенција кабел
Пред да брод од вашата цел,ние ќе ја завршат целата тестирање
Пакет :
1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera
1x 6 M видео кабел
1x кабел за напојување
1 x упатство
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем.0 v P-Туп 75 ohm 1.
Ви благодарам Многу За Шопинг во нашата продавница!!
Посакуваме да имате пријатен ден!!. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден.0 v P-Туп 75 ohm 1.
Повратни информации :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
JAOFFWNG
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Водоотпорен:
IP69K
сензор на слика:
ccd
Свеж

Избор на клиенти