.

.

New
BW8147 Кина Пост Воздух Mail Бесплатен Превозот Водоотпорни 170 Степен Широк Агол Toyotai Camry 2012 Автомобил Rear View Camera

BW8147 Кина Пост Воздух Mail Бесплатен Превозот Водоотпорни 170 Степен Широк Агол Toyotai Camry 2012 Автомобил Rear View

DEN 954.24

Стока
Достапно.

BW8147 Кина Пост Воздух Mail Бесплатен Превозот 100% Водоотпорни 170 Степен Широк Агол Toyotai Camry 2012 Автомобил Rear View Camera
Моќ кабел
Видео кабел
Инсталирање на жици дијаграм
Спецификации :
1.Висока резолуција
2. Водоотпорен.
3.Лесно да се инсталира.
4.Со Обратен за Контрола на линија.
5.Во врска со линија за поддршка автомобил.
6.Ноќ визија и висока дефиниција.
Повеќе нови rear view camera е наскоро, ве молиме обрнете внимание на тоа. Ви благодариме

Детали

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Бренд Име:
ВИСАТ XIAN
Алармот Тип:
Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Агол:
170 степен
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
Тојота
Свеж

Избор на клиенти