.

.

New
Muchkey Автомобил Прочистувач на Воздух 12V Негативни Јони Воздушен Ionizer Воздух Два Авто Прашина, Чад PM2.5 Eliminator Автомобил Дом Канцеларија

Muchkey Автомобил Прочистувач на Воздух 12V Негативни Јони Воздушен Ionizer Воздух Два Авто Прашина, Чад PM2.5 Eliminator Автомобил

DEN 577.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.

т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.информации .т-производ .Чадот е отстранет.т-производ .т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.информации .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}. Кога стакло се полни со чад, вклучете го уредот.обратна {flex-насока : ред-обратна}.обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.т-производ.т-производ .слика {text-align : center !важно}.т-производ .слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.информации .содржина {text-align : center;font-size : 3.image img {ширина : 400px;висина : авто}.слика {text-align : left}.3 "фолксваген"}.содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.image img {ширина : 400px;висина : авто}.т-производ .т-производ .т-производ .т-производ.информации .7 "фолксваген"; line-height : 5.image img {ширина : 95.2 "фолксваген"; line-height : 4.наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.7 "фолксваген" 10% 4vw}}
Автомобил прочистувач на воздух
Со Muchkey
Карактеристики и спецификации :
Спецификации :
• Материјал : Пластични + метал
• Боја : Црна / Црвена / Сино / Сива
• Индикација Светлина : Сина LED
• Работна Температура : -10-40 Целзиусови Степени
• Извор на енергија : автомобил запалка приклучок 12 V/DC, 110 V240 V/AC, 50(60) Hz (незадолжително);
• Моќ : 0.Инјектираат чад во стакло.image img {ширина : 95.т-производ.т-производ . Го отвора непријатна миризба.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Се Два
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Тежина:
0.08kg
Име На Модел:
Деветнаесет илјади шест сто четириесет и седум
Тип:
Автомобили Прочистувач На Воздух
Бренд Име:
muchkey
Специјални Функции:
отстрани Автомобил на Прашина, Чад
Објектот Волумен:
3800000 компјутери/cm3
Обликот:
Воздухот Се Два
Свеж

Избор на клиенти