.

.

New
24pcs Авто Сјај 6 парфеми/мириси измешани Виси Хартија Автомобил на Воздух Два за Автомобил, Насловна & Брод

24pcs Авто Сјај 6 парфеми/мириси измешани Виси Хартија Автомобил на Воздух Два за Автомобил, Насловна & Брод

DEN 624.00
DEN 1386.72

Стока
Достапно.


Авто Сјај Лист Форма На Хартија Автомобил На Воздух Два
ЕКСТРА ДОЛГОТРАЈНИ
Мирис(Парфем) : Ванила, Нов Автомобил, Јасмин, Лаванда, Зелено Јаболко, Јагода 6 мириси избрани
Количина : 24pcs по многу (4 парчиња по мирис)
Авто Сјај Освежувачи на Воздух додадете пријатен мирис, освежување на животната средина додека отстранување на непријатни миризби. Тие се долготрајни & може да е користи во вашиот автомобил, брод или дома .
Ако не сакате да се меша на мириси во еден ред, ве молиме оставете порака, инаку ние ќе испрати 4 парчиња по мирис!
Воздухот се Два може да се користи во АВТОМОБИЛ, БРОД & ДОМА!

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Се Два
Објектот Ширина:
60mm
Обликот:
Цврста
Објектот Должина:
100mm
Специјални Функции:
Освежување на воздухот
Бренд Име:
авто нега
Објектот Волумен:
15 дена во траење од најмалку
Име На Модел:
WBAP02
Објектот Висина:
2mm
Објектот Тежина:
12g
Тип:
Виси парфем/мирис
Обликот:
лист
Мирис:
Ванила,Нов Автомобил, Јасмин, Лаванда, Зелено Јаболко, Јагода
Употреба:
Автомобил, Дом, Брод
Материјал Тип:
Хартија
Свеж

Избор на клиенти