.

.

New
ТУРБО GT1549V 761433-5003S 761433-0003 761433 A6640900880 A6640900780 За SSANG YONG,Actyon,Kyron 2.0 Xdi 06 - D20DT C100 2.0 L Xdi

ТУРБО GT1549V 761433-5003S 761433-0003 761433 A6640900880 A6640900780 За SSANG YONG,Actyon,Kyron 2.0 Xdi 06 - D20DT C100 2.0

DEN 16161.00
DEN 17759.52

Стока
Достапно.


•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.0 Xdi 2006 - D20 DT C100 D 100 2.
Најдобри ТУРБО GT1549 V 761433-5003 S 761433-0003 761433-0002 761433 A6640900880 A6640900780 Турбополнач За SSANG YONG,Actyon A200 XDi ;Kyron M200 XDi 2.0 L D 140 HP 2006-
Турбо Модел GTB1549 V (S3) Дел Број 761433-5003 S Претходната Верзија 761433-0002 761433-0003 OE Број A6640900780 A6640900880 A664 090 0880 2005 Година - Опис На Ssangyong Kyron M200 XDi Actyon A200 XDi CHRA N/A Мотор D20 DT D20 DET D20 DTD100 Зафатнина 2. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност.
-П : Кога ќе брод мојата цел?
A : Откако ќе добиете потврда на уплатата, ние ќе се обидеме потрудиме да брод цел во рок од 24 часа откако вашата уплата е потврдена.
Враќање Термини :
Ако купувачи ги купиле погрешна делови, ние го прифаќаме врати во рок од 14 дена од датумот на примена пакет. Ве молиме не го потпише пакет и да се отвори случајот со превозот на компанијата, ако делот е оштетена за време на превозот. бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
•Ако постои компјутер грешка со некој производ и тоа не е во парк, ќе бидете известени веднаш и наплата ќе се издаде во рок од 3 дена.
Тоа обично трае само 2-4 работни дена за домашна превозот и 4-8 работни дена за меѓународна испорака.
•Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено.0 L
Моторот :
D20 DT D20 DET D20 DTD100 C100 D100 2.
-П : Може ли да се добие попуст ако јас цел повеќе?
A : Да, доколку имате повеќе нарачки, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст.
•Ние да преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
GT1549V 761433 A6640900880 за SSANG YONG Actyon Kyron D20DT 2.0 L
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
25inch
Модел Година:
2006-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Објектот Висина:
25inch
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Објектот Должина:
25inch
Објектот Тежина:
7.5kg
Турбо Модел :
GT1549V GT154 GT15 VNT 761433 Турбополнач Turbo
Дел Број:
761433-5003S 761433-0003 761433-0002 761433 5003S 761433 0003
ОЕМ број:
A6640900880 A6640900780 6640900880 6640900780 761433 0002
Апликацијата возило:
За SSANG YONG Actyon A200XDi Kyron M200XDi 2.0 Xdi C100 D100 06 - 2.0 L
Примена на моторот:
D20DT D20DET D20DTD100 C100 D100 2.0 L D 140HP 2006-
Кул:
Масло за ладење или масло за подмачкување само Турбо Турбополнач
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти