.

.

New
RHG6 CICZ 1144003770 114400-3770 VA570031 VB5 Турбо Турбополнач За HITACHI ZAXIS 200 210 225 230 ZAX200 БАГЕР 6BG1T 6BG1TC

RHG6 CICZ 1144003770 114400-3770 VA570031 VB5 Турбо Турбополнач За HITACHI ZAXIS 200 210 225 230 ZAX200 БАГЕР 6BG1T 6BG1TC

DEN 11232.00
DEN 12479.52

Стока
Достапно.

ние ќе песна секој ден премногу. но тоа не се одрази на вкупната цена ќе ја плати или пазарната вредност на производите и тоа може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ако кој било проблем е пониска цена во вашата земја Обичаи ,ние не преземаме никаква responsiblility.0 L ZD30 DDTI ZD30 ETI турбополнач US$ 318.EMS изразат испорака е обично се 5~8 работни дена зависи од земјата доставени до.На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн.
Создавање на вредност, победи на задоволство на клиентите ,е целта на нашата работа.
Предмети ќе бидат испратени Веднаш по плаќањето Зачувам Потврди;ако не може да биде претставено на време,ние ќе ви ги даде e-mail за да ја објасниме ситуацијата.
Ние брод на објекти во светот.
Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи,, уште во оригинално пакување. CICZ OE број 1144003770, 1-14400-3770, 114400-3770 Опис За HITACHI ZAXIS БАГЕР Апликација За Hitachi ZAXIS 200,Zaxis 210,Zaxis 225,Zaxis 230 Zaxis 2 Моторот 6 BG1 TC ===============================================================
============================================================== Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн. UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот е обично се 3-5 работни дена зависи од земјата доставени до. Нашата посветеност
Ние се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди повеќето Професионални услуги на клиентите.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации., Африка околу 15~30 работни дена. Ние само го продаде добар квалитет на производи, и никогаш нема да се продаде лош квалитет, евтини, не по-продажба заштита производи, бидејќи таквите производи набавка ќе се трошат време и пари.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
Нашата гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
ECEPTECH
Име На Модел:
RHG6 114400-3770 1144003770 ZAXIS 200 210 225 230 ZAX200 6BG1T
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
28inch
Модел Година:
1996-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Објектот Висина:
28inch
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Објектот Должина:
29inch
Објектот Тежина:
12kg
Турбо Модел:
RHG6 CICZ Турбо Турбина Турбополнач
Дел Број:
1144003770 114400-3770 1-14400-3770 1 14400 3770
ОЕМ број:
VA570031 VB570031
Апликацијата Возило:
За Hitachi БАГЕР ZAX200 ZAXIS 200 210 225 230 6BG1TC
Примена На Моторот:
6BG1T 6BG1TC 6BG1-Т 6BG1-ТЦ 6BG1 Т 6BG1 ТЦ D
Место на Потекло:
Кина (Копно) 100% НОВ Турбо Со Дихтунзи
Свеж

Избор на клиенти