.

.

New
+ Електрични Actuator Електромагнетниот CT16V 17201-30150 17201-30180 Турбо За TOYOTA Hilux Landcruiser KZJ90 KZJ95 VIGO 1KD-FTV 3.0 2.5 L L

+ Електрични Actuator Електромагнетниот CT16V 17201-30150 17201-30180 Турбо За TOYOTA Hilux Landcruiser KZJ90 KZJ95 VIGO 1KD-FTV

DEN 20023.00
DEN 22247.52

Стока
Достапно.


Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на повеќето професионални одговарање на служба во рок од 12 часа.
За нас
Ние имаме долгорочна производството и продажбата на искуство,Ние може да обезбеди професионална техничка поддршка,и може да ви помогне во решавање на секоја ситуација.
Создавање на вредност, победи на задоволство на клиентите ,е целта на нашата работа.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн.
Клиентите Задоволителна
1. ве Молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден.Ако не сте задоволни по добивањето на својата цел,и ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.кој е купувачот одговорност.
Ние брод на објекти во светот.
НОВИ CT16 V 17201-30150 17201-30180 1720130180 17201-30181 1720130150 17201 30150 17201 30150 + Со Електрична Actuator Електромагнетниот Вентил ТУРБО Турбополнач За ТОЈОТА Landcruiser Hilux KZJ90 KZJ95 Vi GO 2007 - Мотор : 1 KD-FTV 3.
Нашата посветеност
Ние се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди повеќето Професионални услуги на клиентите.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.предмети брод од страна на EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex, Кина пост воздух парцела. Ако кој било проблем е пониска цена во вашата земја Обичаи ,ние не преземаме никаква responsiblility.
Секој увоз на давачки,даноците,цените или таксите не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Должина:
28inch
Бренд Име:
ECEPTECH
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Објектот Тежина:
10kg
Автомобил Производител:
Тојота
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Frequence Опсег:
.
Модел Година:
2005-
Објектот Ширина:
28inch
Објектот Висина:
25inch
Име На Модел:
17201-30150 17201-30180 За TOYOTA Hilux Landcruiser 3.0 L D4D 1KD-FTV
Турбо Модел :
CT16V Со Електрична Actuator Електромагнетниот Вентил ТУРБО Турбополнач
Дел Број:
17201-30150 17201-30180 1720130150 1720130180
ОЕМ број:
17201 30150 17201 30180 17201-30181 1720130181 17201 30181
Апликацијата возило 1:
За TOYOTA Hilux HI-ЛУКС VIGO KZJ90 KZJ95 3.0 L D-4D
Апликацијата возило 2:
За ТОЈОТА Landcruiser Land cruiser D4D 3.0 2.5 L L 2007-
Примена на моторот:
1KD-FTV 1KDFTV 1KD FTV 127kw 3.0 L D 2.5 L 173HP
Ладење:
Вода за Ладење и масло за подмачкување Turbo
Свеж

Избор на клиенти