.

.

New
ТУРБО GT1544SM 733783 720243 720243-0001 720243-0002 733783-0004 За Седиште Arosa FABIA За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Фокс BNM BAY 1.4 L 2002-07

ТУРБО GT1544SM 733783 720243 720243-0001 720243-0002 733783-0004 За Седиште Arosa FABIA За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Фокс BNM BAY

DEN 18192.00
DEN 19991.52

Стока
Достапно.


ТОПЛА ПРОДАЖБА во ПАРК 100% НОВ ТУРБО GT1544 SM 733783-0008 733783-5008 S 720243-0001 720243-0002 733783-0004 733783-0007 733783-0008 733783-5007 S 045253019 D За Седиште Arosa За "Шкода" FABIA За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Фокс БЕЈ-BNM BAY 02-07 1.
Враќање Термини :
Ако купувачи ги купиле погрешна делови, ние го прифаќаме врати во рок од 14 дена од датумот на примена пакет. Инаку ние не се одговорни за било каква превозот на штета ако го потпишаа пакет нормално.4 L TDI Мотор BNM
2006 - За "Шкода" Roomster 1.4 L TDI Мотор BAY 3 Cyl
2005 година - За "Фолксваген" Фокс 1.4 L 1400/1422 кзм 3 Цилиндри KW 51/55/75 ВРТЕЖИ во минута Max 4000
Апликации :
2001-04 За Седиште Arosa 1.
•Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање.
2004 - За Фолксваген Поло IV 1. 15% restocking таксата ќе се применува и на Превозот и Ракувањето со такси не се враќа. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.
-П : Колку долго ќе потрае за бродот на мојата адреса?
A : нормален превозот времето е 5-10days,во зависност од тоа во која земја се наоѓате.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.
•Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака.4 L Објект е 100% Сосема Нов
Турбо модел : GT1544 SM 733783 турбополнач
Дел Број : 733783-5008 S 720243-0001 720243-0002 733783-0004 733783-0007 733783-0008 733783-5007 S ОЕМ Број : 045253019 D 045253019 DV500 045253019 DV405 045253019 L 045253019 LX 045253019 LV 045253019 G 045253019 D Дел Број 733783-5008 S Претходната Верзија 720243-0001 720243-0002 733783-0004 733783-0007 733783-0008 733783-5007 S OE Број 045253019 D 045253019 DV500 045253019 DV405 045253019 L 045253019 LX, 045253019 LV 045253019 G 045253019 D Година 2002-07 Опис
За Седиште Arosa За "Шкода" FABIA За "Фолксваген" Фокс Ладење Тип на Масло за Ладење Турбо Турбо Модел GT1544 SM Турбополнач Мотор BAY-BNM ЗАЛИВ ЛОВОРОВ/BNM Евро-4 Гориво Дизел Турбополнач Зафатнина 1.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
ПРЕД
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Објектот Тежина:
9kg
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Frequence Опсег:
.
Објектот Висина:
28inch
Име На Модел:
GT1544SM 733783-0008 045253019D За Шкода ФОЛКСВАГЕН Фокс БЕЈ-BNM 02-07 1.4 L
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Автомобил Производител:
Универзална
Објектот Должина:
29inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2006-
Објектот Ширина:
28inch
Турбо Модел :
GT1544SM 733783 720243 Турбополнач Турбина Turbo
Дел Број:
733783-5008S 720243-0001 720243-0002 733783-0004
Дел Број.:
733783-0007 733783-0008 733783-5007S
Дел Број.:
733783 5008S 720243 0001 720243 0002 733783 0004
ОЕМ број:
045253019D 045253019DV500 045253019DV405
Апликацијата Автомобили:
За Седиште Arosa За Шкода FABIA За Фолксваген Фокс
моторот:
ЛАВРОВ-BNM ЗАЛИВ ЛОВОРОВ BNM Евро-4 02-07 1.4 L
ОЕМ Број.:
045253019L 045253019LX 045253019LV 045253019G 045253019D
Свеж

Избор на клиенти