.

.

New
ТУРБО TA3123 466674-5003S 466674-0003 466674 2674A301 Турбополнач За Perkins Различни Индустриски Мотор 1004.2 Т 1004

ТУРБО TA3123 466674-5003S 466674-0003 466674 2674A301 Турбополнач За Perkins Различни Индустриски Мотор 1004.2 Т 1004

DEN 9133.00
DEN 10036.32

Стока
Достапно.

Обично повеќе попуст и корист ќе им даде на стари клиенти.
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. 15% restocking таксата ќе се применува и на Превозот и Ракувањето со такси не се враќа. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена.
-П : Колку долго ќе потрае за бродот на мојата адреса?
A : нормален превозот времето е 5-10days,во зависност од тоа во која земја се наоѓате.бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
-П : Како можам да ги пронајдат мојата цел?
A : Откако вашата нарачка е предаден, ќе можете да се логирате во вашиот Али изразат сметка. бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
•Ако постои компјутер грешка со некој производ и тоа не е во парк, ќе бидете известени веднаш и наплата ќе се издаде во рок од 3 дена.Плаќања мора да бидат примени во рок од 30 дена од денот на купувањето.
По продажба :
•Турбина школка нула ,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот е припаѓаат на нашата гаранција опсег. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа. Ве молиме не го потпише пакет и да се отвори случајот со превозот на компанијата, ако делот е оштетена за време на превозот.
Грижа За Корисниците
•Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација.
Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Поставување на Возило:
ПРЕД
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Објектот Тежина:
9kg
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Име На Модел:
TA3123 466674-5003S 466674 2674A301 Мотор 1001.2 Т
Објектот Должина:
29inch
Модел Година:
1991-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
28inch
Објектот Висина:
26inch
Турбо Модел :
TA3123 466674 Турбополнач Turbo
Дел Број:
466674-5003S 466674-0003 466674 5003S 466674 0003
Дел Број.:
4666745003S 4666740003
ОЕМ број:
2674A301
Апликацијата возило:
За Perkins Индустриски Моторот Различни
Примена на моторот:
1004 1004.2 Т 4.0 L Индустриски Мотор
Ладење:
Масло за Ладење и Масло за подмачкување Турбополнач Turbo
Свеж

Избор на клиенти