.

.

New
RHF55V 8980277730 8980277732 8980277733 Турбо Турбополнач За ISUZU NRR НПР NQR Камион 06 - За GMC 3500 4500 4HK1-E2N 5.2 L 150HP

RHF55V 8980277730 8980277732 8980277733 Турбо Турбополнач За ISUZU NRR НПР NQR Камион 06 - За GMC 3500 4500 4HK1-E2N 5.2 L 150HP

DEN 17280.00
DEN 19199.52

Стока
Достапно.

Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже.
НОВИ RHF55 V 8980277730 8980277731 8980277732 8980277733 898027775 8980277725 VDA40016 Турбо Турбополнач За ISUZU NRR НПР NQR 75 L Камион 2006 - За GMC 3500 4500 W-Серија 4 HK1-E2 N 5. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр.2 L D 150 HP трговија на Големо
Турбо Модел :
RHF55 V
8980277725 8980277720 8980277721 8980277722 8980277733
898027-7725, 898027-7722, 898027-7721, 898027-7720, 898027-7733 VIET
8980277722 8980277725
8980277730 8980277732 8980277733 8980277735
Турбо Модел RHF55 V Дел Број VDA40016 VIET VAA40016 VBA40016 VCA40016 VDA40016 VKA40016 OE број 8980277725 8980277722 8980277721 8980277720 898027-7725 898027-7722 898027-7721 898027-7720 898027-7733 Опис за ISUZU НПР NRR NQR 75 L,за GMC 3500 4500 W-Серија 2006 - Мотор 4 HK1-E2 N 5.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил.2 L D Моторот : 4 HK1-E2 N 150 HP 5.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.2 L Капацитет 5.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.2 L 5193 кзм Моќ 150 HP Гориво Дизел 2006 - За Isuzu НПР NRR NQR 75 L Мотор 4 HK1-E2 N 2006 - За GMC 3500, 4500, W-Серија Мотор 4 HK1-E2 N
За ISUZU Камион NRR НПР NQR 75 L 2006-;За GMC 3500 4500 W-Серија 2006 - 5.2 L D 5193ccm
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
RHF55V 8980277725 За ISUZU НПР NQR 75L за GMC 4500 4HK1-E2N 5.2 L
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
28inch
Модел Година:
2006-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Висина:
28inch
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
29inch
Објектот Тежина:
11.8kg
Име На Модел:
RHF55V VDA40016 Турбо Турбополнач
Автомобил модел:
За ISUZU NRR НПР NQR 75L За GMC 3500 4500 W-Серија 5.2 L 2006-
моторот моторот:
4HK1-E2N 4HK1E2N 5.2 L D 150HP 4HK1 E2N
Дел Број:
8980277725 8980277722 8980277721,8980277720,
Дел Број.:
898027-7725, 898027-7722, 898027-7721, 898027-7720, 898027-7733 VIET
Дел Бр.:
898027 7725 898027 7722 898027 7721 898027 7720 898027 7733 VIET
ОЕМ Нема..:
VAA40016, VBA40016, VCA40016, VDA40016, VKA40016
Дел NO..:
8980277730 8980277731 8980277732 8980277733 898027775
Свеж

Избор на клиенти