.

.

New
Балансирана chra Турбо кертриџ core VR15 VR12A OK55113700C OK059A-13700 За KIA Карневал јас J3 2.9 CRDI 1999-2006 106KW / 93 KW

Балансирана chra Турбо кертриџ core VR15 VR12A OK55113700C OK059A-13700 За KIA Карневал јас J3 2.9 CRDI 1999-2006 106KW / 93

DEN 4378.00
DEN 5760.00

Стока
Достапно.


Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација
резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет.
Вашето возило заслужува најдобра услуга!
.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.
Клиентите Задоволителна
1.9 TCI 127 HP 1999-2001
Ве молиме проверете ја вашата Дел број и OEM број кој се наоѓа на вашиот турбополнач алуминиумски домување да бидете сигурни дека тие се совпаѓаат со оние кои може да се најдат во нашиот дел опис.За KIA Карневал јас Моторот : J3 2.
Гаранција :
Гаранција : 12 месеци.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ако не сте задоволни по добивањето на својата цел,и ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.9 CRDI 1999-2006 106 KW / 93 KW P/N : 28200-4 X300 28200-4 X310
OK55113700 C OK059 A-13700 ОЕМ број : VR15 VR12 A VA430036 Одговара за : 1. За KIA Карневал јас Моторот : J3 2.9 CRDI 144 HP 2001-2006
2.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
1.

Детали

боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
моторот
Бренд Име:
Турбо DFO
Материјал Тип:
к18
Автомобил Производител:
Kia
Специјални Функции:
Карневалот Јас
Модел Година:
1999-2006
Објектот Висина:
12cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
rhf5
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
1.7kg
Frequence Опсег:
турбо chra
Модел:
IHI RHF5
Дел Број:
28200-4X300 28200-4X310 OK55113700C OK059A-13700
ОЕМ број:
VR15 VR12A VA430036
1.Одговара за:
За KIA КАРНЕВАЛ јас
моторот:
J3 2.9 CRDI
Година:
1999-2006
моќност:
106KW / 93 KW 144HP / 127HP
Гаранција:
1 година
Свеж

Избор на клиенти