.

.

New
Турбо Зголеми Притисокот Електромагнетниот Конвертор EGR Вентил 1J0906627 1J0906627A За ФОЛКСВАГЕН IV 4 Буба Бора Голф Passat Sharan За Ауди

Турбо Зголеми Притисокот Електромагнетниот Конвертор EGR Вентил 1J0906627 1J0906627A За ФОЛКСВАГЕН IV 4 Буба Бора Голф Passat

DEN 815.04

Стока
Достапно.


Турбо Зголеми Притисокот Електромагнетниот Конвертор EGR Вентил 1 J0906627 1 J0906627 A За "ФОЛКСВАГЕН" IV 4 Буба Бора Голф Passat Sharan За Ауди
Дел No. : 1 J0906627 A
Пакет Количина : 1 PC
примена
Фолксваген Голф TDI Mk IV (A4 шасија) w/ ALH Мотор (1999-2003) Jetta TDI Mk IV (A4 шасија) w/ ALH Мотор (1999-2003) Jetta Вагон TDI (A4 шасија) w/ ALH Мотор (2002-2003) Новата Буба TDI (A4 шасија) w/ ALH Мотор (1998-2003)

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Ширина:
5inch
Име На Модел:
1J0906627A
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
KAPACO
Автомобил Производител:
Фолксваген
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Висина:
5inch
Поставување на Возило:
ПРЕД
Модел Година:
2000-2003
Објектот Должина:
10inch
Специјални Функции:
Турбо Зголеми Притисокот Електромагнетниот Конвертор EGR Вентил
Материјал Тип:
Мешавина
Frequence Опсег:
добро
Примена:
За Фолксваген Голф TDI MkIV (A4 шасија) w/ ALH Мотор (1999-2003)
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Warrantly:
една година
ОЕМ:
1J0906627A
Свеж

Избор на клиенти