.

.

New
HE221W Турбополнач 4039494 2835142 2835143 2835140 4043282 4043976 4043978 4039493 Турбо За cummins Foton камион ISF2.8 ISF

HE221W Турбополнач 4039494 2835142 2835143 2835140 4043282 4043976 4043978 4039493 Турбо За cummins Foton камион ISF2.8 ISF

DEN 9180.00
DEN 12240.00

Стока
Достапно.

Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.
Грижа на клиентите Како клиент на нашите CHRA, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација.8 ISF
ПРИМЕНА : cummins
Плаќање Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка. По продажба на Политика Турбина школка нула ,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот е припаѓаат на нашата гаранција опсег. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
HE221 W Турбополнач 4039494 2835142 2835143 2835140 4043282 4043976 4043978 4039493 Турбо За cummins Foton камион ISF2. бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо! Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени. Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на турбо се понудени во описот.

Детали

Бренд Име:
westmove
Автомобил Производител:
Тојота
Модел Година:
-
Име На Модел:
турбополнач Turbolader Турбина Турбина За 2,8 L За 2,8 L
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
14inch
Објектот Ширина:
14inch
Објектот Висина:
14inch
Објектот Тежина:
9kg
Материјал Тип:
к18
Тип На Објект:
Воздухот Дози
Свеж

Избор на клиенти