.

.

New
Гарет Турбо електронски actuator GTC1446 775517 Wastegate 803955 03L253014A 03L253014AX за Ауди А3 1.6 TDI (8P/АП) 105 HP CAYC

Гарет Турбо електронски actuator GTC1446 775517 Wastegate 803955 03L253014A 03L253014AX за Ауди А3 1.6 TDI (8P/АП) 105 HP CAYC

DEN 5458.00
DEN 6576.00

Стока
Достапно.

Модел : GTC1446 VMZ / GTC1224 VZ турбо електронски actuator Дел број : 803955-5005 S , 803955-5003 S , 809603-5005 S , 809603-5001 S , 803955-0005 , 803955-1003 , 809603-0005 , 809603-0001 , 803955 турбо електронски actuator , 775517-5002 S , 775517-5001 S , 775517-0002 , 775517-0001 , 775517 турбина actuator Вакуум ОЕМ број : 03 L253014 A , 03 L253014 AX , 03 L253014 AV , 03 L253014 C , 03 L253016 T , 03 L253016 TX , 03 L253016 TV турбо полнач вакуум Одговара за : Actuator за "Фолксваген" Crafter 2.0 TDI 136 КС CKTC CSLB 2010 - Actuator за "Фолксваген" Crafter 2.0 TDI 109 КС CKTB 2010 - Actuator за "Фолксваген" T5 Транспортерот 2.0 TDI СО 140 КС CAAC 2009 - Actuator за "Фолксваген" T5 Транспортерот 2.0 TDI 84 HP CAAA 2009 - Actuator за "Фолксваген" T5 Транспортерот 2.0 TDI 102 КС CAAB 2009 - Actuator за Ауди А3 1.6 TDI (8 P/PA) 105 HP CAYC 2009 - Actuator за "Шкода" Octavia II 1.6 TDI 105 HP CAYC 2009-2013 Actuator за "Шкода" Брза 1.6 TDI 105 HP CAYC 2012 - Actuator за Фолксваген Голф VI 1.6 TDI 105 HP CAYC 2009 - Actuator за "Фолксваген" Jetta V 1.6 TDI 105 HP CAYC 2009 - Actuator за "Фолксваген" Passat B6 1.6 TDI 105 HP CAYC 2009 - Actuator за Фолксваген Поло V 1.6 TDI 105 HP CAYC 2009-
Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција. Повратните информации : Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Ширина:
10cm
Материјал Тип:
K418
Објектот Тежина:
0.7kg
Автомобил Производител:
Фолксваген
Специјални Функции:
03L253014AV actuator
Модел Година:
2010-
Објектот Должина:
12cm
Објектот Висина:
7cm
Име На Модел:
GTC1446VMZ / GTC1224VZ
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Поставување на Возило:
775517 actuator
Frequence Опсег:
803955 actuator за ФОЛКСВАГЕН 2.0 L
Модел:
GTC1446VMZ / GTC1224VZ turbolader електронски actuator
1.Дел Број:
803955-5005S , 803955-5003S , 809603-5005S , 809603-5001S
2.Дел Број:
803955-0005 , 803955-1003 , 809603-0005 , 809603-0001
3.Дел број:
803955 турбо електронски actuator , 775517-5002S , 775517-5001S
1.ОЕМ број:
03L253014A , 03L253014AX , 03L253014AV турбина actuator
2.ОЕМ број:
775517-0002 , 775517-0001 , 775517 турбина actuator Вакуум
1.Одговара за:
Actuator за Ауди А3 1.6 TDI (8P/АП) 105 HP CAYC 2009
2.Одговара за :
Actuator за Шкода Octavia II 1.6 TDI 105 HP CAYC 2009-2013
3.Одговара за :
Actuator за Фолксваген Голф VI 1.6 TDI 105 HP CAYC 2009-
4.Одговара за :
Actuator за Фолксваген Jetta V 1.6 TDI 105 HP CAYC 2009-
Свеж

Избор на клиенти