.

.

New
Слободен Брод TF035 49135-04300 28200-42650 4913504300 2820042650 28200 42650 49135 04300 Турбо За HYUNDAI H-1 H1 Starex D4BH 2.5 L

Слободен Брод TF035 49135-04300 28200-42650 4913504300 2820042650 28200 42650 49135 04300 Турбо За HYUNDAI H-1 H1 Starex D4BH

DEN 15530.00
DEN 17255.52

Стока
Достапно.


Бесплатен Превозот TF035 49135-04300 28200-42650 Турбо Турбина Турбополнач За HYUNDAI H-1 H1 Starex Мотор D4 BH 2.5 L ТД 99 HP трговија на Големо
Турбо Модел :
TF035
49135-04300 49135 04300 4913504300
28200-42650 28200 42650 2820042650
За HYUNDAI H-1 2.5 TD/За Hyundai Starex 2.5 TD Моторот : D4 BH 2.5 L ТД
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Име На Модел:
TF035 49135-04300 28200-42650 За HYUNDAI H1 Starex D4BH 2.5 L ТД 99HP
Објектот Должина:
29inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Frequence Опсег:
.
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Ширина:
28inch
Објектот Висина:
25inch
Објектот Тежина:
7kg
Автомобил Производител:
Hyundai
Модел Година:
1999-
Име На Модел:
TF035 Турбо Турбополнач
Автомобил модел:
За Hyundai H-1 2.5 TD За Hyundai Starex 2.5 TD
моторот моторот:
D4BH 2.5 L ТД 99HP
Дел Бр.:
49135-04300 49135 04300 4913504300
ОЕМ Бр.:
28200-42650 28200 42650 2820042650
превозот:
Бесплатен превозот
Свеж

Избор на клиенти