.

.

New
Слободен Брод GT1544S 700830 700830-0003 Турбо CHRA За Рено Clio II Espace III Kangoo јас Лагуна јас Megane јас Brava F9Q F8Q 1.9 L

Слободен Брод GT1544S 700830 700830-0003 Турбо CHRA За Рено Clio II Espace III Kangoo јас Лагуна јас Megane јас Brava F9Q F8Q

DEN 7106.00
DEN 7895.52

Стока
Достапно.

9 ТД 105 HP
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.9 L TDi 1870ccm 59 Kw 2000-2005
За Volvo S40 V40 1.
Бесплатен Превозот GT15 GT1544 S 700830-0001 Турбо CHRA core За "Рено" Clio II;Espace III;Kangoo јас;Лагуна јас;Megane јас;Сценски јас ;Brava F9 Q F8 Q 1.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.9 d Ti 75 HP 98 HP Моторот : F9 Q F8 Q 1. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.9 d Ti 98 HP За Фиат Браво;Brava;Мареа 1.9 L d Ti 2000-05 трговија на Големо
Турбо Модел :
GT15 GT1544 S
700830-0001 700830-0003 454165-0001 700999-0001 701000-0001 701796-0001 702339-0001 703753-0001
701796-1 702339-1 703753-1
7700107795 7700108030 7700111747 7700872574 8601640
46480117 46514478 46514481 46530592
За "Рено" Clio II;Espace III;Kangoo јас;Лагуна јас;Megane јас;Сценски јас За Фиат Браво;Brava;Мареа 1.9 ТД 95 КС За "Рено" Clio II;Espace III;Kangoo јас;Лагуна јас;Megane јас;Сценски јас 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже.9 ТД 75 HP 101 HP За Алфа Ромео 145 146 156;За Фиат Браво;Brava;Мареа;Lancia Lybra 1.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Модел Година:
2000-2005 година
Frequence Опсег:
.
Име На Модел:
700830-0001 700830-0003 турбо Кертриџ CHRA Espace 3 F9Q F8Q 1.9 L
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
10inch
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10inch
Автомобил Производител:
Citroen
Објектот Тежина:
2kg
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Висина:
12inch
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
GT1544S Турбополнач Турбо CHRA Бренд Име ИСТОК ЅВЕЗДА
Автомобил модел:
За Рено Clio II Espace III Kangoo јас Лагуна јас Megane јас Сценско јас
моторот моторот:
F9Q F8Q 1.9 L TDi 1870ccm 59Kw 2000-05 98HP За Фиат Браво;Brava;Мареа
Дел Бр.:
700830-0001 700830-0003 700999-0001 701000-0001 454165-0001
Дел NO..:
700830 0001 700830 0003 700999 0001 701000 0001 454165 0001
Дел No:
701796-0001 702339-0001 703753-0001 701796-1 702339-1 703753-1
Дел Нема...:
701796 0001 702339 0001 703753 0001 701796 1 702339 1 703753 1
ОЕМ Бр.:
7700107795 7700108030 7700111747 7700872574 8601640
ОЕМ Нема..:
46480117 46514478 46514481 46530592
ОЕМ НЕ...:
8200091350B 8200046681A 8200046681B 8602271 93160135 93187292
Свеж

Избор на клиенти