.

.

New
Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA Core TD05 28230-45100 49178-02385 Турбополнач За Мицубиши 4D34 За Hyundai Силен 3.5 t D4DB

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA Core TD05 28230-45100 49178-02385 Турбополнач За Мицубиши 4D34 За Hyundai Силен 3.5 t D4DB

DEN 7776.00
DEN 8639.52

Стока
Достапно.


Бесплатен Превозот TD05 H 28230-45100 49178-02385 49178-03122 49178-03123 Турбополнач Кертриџ Турбо CHRA Core За Мицубиши 4 D34 TDI За Hyundai Силен 3.5 t D4 DB трговија на Големо
Турбо Модел :
TD05 H TD05 H-14 G-10
28230-45100 49178-02385
49178-03122 49178-03123
За Мицубиши 4 D34 4 D34 TDI Моторот;За HYUNDAI Силен 3.5 тон D4 DA 4 D34-D4 DB
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
TD05H 28230-45100 49178-02385 За Мицубиши 4D34TDI 3.5 T 4D34 D4DB
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
10inch
Модел Година:
1994-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Висина:
10inch
Автомобил Производител:
Hyundai
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
10inch
Објектот Тежина:
2kg
Име На Модел:
TD05H TD05H-14G-10 Турбополнач Кертриџ Турбо CHRA Core
Автомобил модел:
За Мицубиши 4D34TDI мотор За Hyundai Силен 3.5 тон 4D34-D4DB
моторот моторот:
За Hyundai D4DA За Мицубиши 4D34 4D34TDI
Дел Бр.:
28230-45100 49178-02385 2823045100 28230 45100
ОЕМ Бр.:
49178-03122 49178-03123 49178 03122 49178 03123
превозот:
Бесплатен превозот
Свеж

Избор на клиенти