.

.

New
Турбополнач кертриџ за Mazda B2500 RHF5 VJ26 VJ33 Турбо chra

Турбополнач кертриџ за Mazda B2500 RHF5 VJ26 VJ33 Турбо chra

DEN 4013.00
DEN 5280.00

Стока
Достапно.

Имаме видови на turbos во парк. Тарифни / Царина ќе биде купувачот должност,но ние ќе напишам ниска вредност на фактура да ви помогне да се намали или избегне данок.700; WL1113700 Дел NO : VA430013,047282 047229, 047663 Примена : 1 ФОРД Ренџер 99-04 2.Имаме конкурентна цена. Од друга страна,ве молиме контактирајте со нас со твојот матичен број и ние ќе ви помогнат да се идентификуваат точни модели.5 L Дизел 9 Ford Курир WL-Т 2.5 99-04 2 ФОРД Ренџер 04-06 2. Ние само брод да се потврди превозот адреса со сите alipay исплати, и да ни обезбеди телефонски број за да можеме да ве контактираме во врска со вашата нарачка, ако е потребно. Ние обезбедуваме со 12 месеци гаранција.Ако имате други барање,ве молиме слободно контактирајте со нас. Така професионална инсталација е потребно. Севкупно, има само 1 принцип во турбо инсталација"бидете сигурни дека се што е 100% чист
. Превозот 1.5 3 ФОРД Ренџер Двојна Кабина 04 - 2.Сите turbos се К18 материјал. Нормално, вашиот механичар ќе ги провери стариот турбо е проблем, како што понекогаш турбо неуспехот не беше предизвикана од себе.Гаранцијата не опфаќа оштетувања предизвикани од несоодветна инсталација или употреба.5 L D WLT 4 ФОРД РЕНЏЕР ДВОЈНА КАБИНА 1999 2.5 D 115 8 Mazda Браво WL-Т 2. Превозот следење на број ќе се обезбедува откако цел е despatched.5 TD 1996-1999 ГОДИНА 7 MAZDA B2500 - 2.
Каде е мојот дел број? Бројот е обично се наоѓаат на компресор за домување на мали правоаголни дел на станбениот која е машински рамни или на метална ознака во прилог на домување.

Детали

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
Турбо DFO
Име На Модел:
RHF5 VJ26 VJ33
Frequence Опсег:
no
Објектот Ширина:
10cm
Модел Година:
2014
Поставување на Возило:
турбополнач
Материјал Тип:
Железо
Објектот Висина:
12cm
Автомобил Производител:
Mazda
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Воздухот Дози
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
1.5kg
Автомобил модел:
за Mazda B2500
Моторни:
115 J97A
Hubraum:
2500 кзм
Leistung:
80 Kw
Baujahr:
ab Јан.1996 година
ОЕМ Бр.:
WL84.13.700
Свеж

Избор на клиенти